1. Bóg zapłać za przygotowanie ołtarzy i procesji eucharystycznej w uroczystość Bożego Ciała. Zapraszam do udziału we Mszach św. o 18.00 i procesjach aż do piątku włącznie.
  2. We wtorek – św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
  3. W środę – św. Jana Fishera i Tomasza Morusa; o prowadzenie różańca o 17.30 proszę różę św. o. Pio p. Alicji Dzierwy;
  4. W czwartek – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela; Dzień Ojca; błogosławieństwo dzieci i wianków
  5. W piątek – uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa; po Mszy św. procesja; nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych
  6. W sobotę – Niepokalanego Serca NMP; spotkanie DSM o 10.30
  7. W niedzielę – Msze św. o 07.00, 09.00 oraz o 11.00. Składka do dyspozycji Ojca Świętego tzw. świętopietrze.
  9. Dziękuję mieszkańcom Sieciechowic za sprzątanie kościoła, otoczenia kościoła i plebanii. Pracowali: Elżbieta Smoleń, Wiesława Lech, Wioletta Jackowska, Beata Bober, Sylwia Galary, Agnieszka Jackowska, Barbara, Emilia i Nikola Siedlik, Joanna Jackowska, Justyna Siedlik-Ślęzak, Barbara Siedlik, Sylwia i Kornelka Siedlik, Barbara Salach. Trawę kosili: Sławomir i Zdzisław Siedlik, Daniel Ślęzak, Kazimierz Galary. Dziękuję także za obcięcie żywopłotów.
  10. Do pomocy w sprzątaniu tym tygodniu zapraszam rodziny: Jelonek, Suda, Suda, Bogusz, Miklas.
  11. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie parafii. Złożono 1940 zł i za ofiary na uniwersytety katolickie 204 zł.
  12. Za śp. + Władysława Dzierwę zamówiono 13 intencji mszalnych od uczestników pogrzebu