1. Bóg zapłać za ofiary na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Tarnowie i Krakowie.
  2. W poniedziałek – św. Maksymiliana Marii Kolbego
  3. We wtorek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00 ; poświęcenie ziół i kwiatów – przed każdą Mszą św. będzie można zakupić bukiety zielne wykonane przez Koło Gospodyń Wiejskich; rocznica Cudu nad Wisłą; składka do puszek na ofiary powodzi w Słowenii
  4. W środę – św. Stefana Węgierskiego; o prowadzenie różańca proszę Różę św. Teresy od Dzieciątka Jezus – p. Krystyny Bodzioch
  5. W czwartek – św. Jacka; rozpoczęcie Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę
  6. W sobotę – św. Jana Eudesa; spowiedź parafialna w godz. 16.30-18.00
  7. Niedziela – Uroczystość Odpustowa ku czci NMP Częstochowskiej; Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00. Składka na monitoring. Na Mszę św. o 11.00 zapraszam dzieci komunijne w strojach, dzieci sypiące kwiaty i dzwoniące, noszących feretrony i sztandary oraz całe rodziny.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz ofiarę na kwiaty 110zł. Pracowali: Dorota i Jakub Kurleto, Małgorzata Kulpa, Maria Kutek, Krystyna i Wojciech Wojtas, Grażyna Zelek
  9. Do sprzątania kościoła proszę kolejne rodziny: Pacholarz, Pamuła, Witos, Liber, Boryczka.
  10. Do sprzątania otoczenia kościoła proszę rodziny: Boryczka, Gdowska, Zając, Zając, Dulian.
  11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W GN m.in. relacja ze Światowych Dni Młodzieży.
  12. Zachęcam do duchowego pielgrzymowania na Jasną Górę korzystając z relacji medialnych w RDN.
  13. Wójt Gminy Tarnów zaprasza na obchody rocznicy Bitwy Warszawskiej na stadion LKS w Woli Rzędzińskiej 15 sierpnia. oraz na Dożynki Gminy Tarnów w Zbylitowksiej Górze 20 sierpnia.