1. Bóg zapłać za ofiary na pokrycie kosztów czyszczenia kostki.
  2. W poniedziałek – św. Benedykta, patrona Europy
  3. We wtorek – św. Brunona z Kwerfurtu
  4. W środę – św. Andrzeja Świerada i Benedykta, patronów diecezji; o prowadzenie różańca o 17.30 proszę różę św. Rity, p. Wandy Zając
  5. W czwartek – św. Kamila de Lellis
  6. W piątek – św. Bonawentury, bpa i dra Kościoła
  7. W sobotę – NMP z Góry Karmel
  8. W niedzielę – Msze św. o 07.00, 09.00 oraz o 11.00. Składka na WSD w Tarnowie
  9. Wykaz intencji przekazanych ks. Andrzejowi Sowie z Kołbacza znajduje się na tatublicy ogłoszeń.
  10. Zachęcam do lekry prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny, Promyczek Dobra.
  11. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiarę 30zł oraz kwiaty. Pracowali: Joanna Kozioł, Urszula i Anna Kras, Kazimierz i Kamil Dżalak, Maria Jarosz, Włodzimierz Stepek.
  12. Do pomocy w sprzątaniu tym tygodniu zapraszam rodziny: Orszulak, Witek, Kuta, Kaliccy.
  13. Zapraszam do udziału w Parafialnej Pielgrzymce do Sanktuariów południowo-wschodniej Polski w dniu 10 września. Zapisy do 21 sierpnia w zakrystii.
  14. Zapisy na 40 Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę przyjmuje ks. Grzegorz Sroka, przewodnik grupy 5, w dniach 4 - 8 lipca oraz 11 - 15 lipca w godz. 08.00 - 09.00 pod numerem telefonu 517212559. Mile widziani są chętni do pomocy w obsłudze grupy (śpiew, aprowizacja, kwatermistrz, porządkowy). Spotkanie organizacyjne będzie 23 lipca o 19.00 w kościele w Dębnie.