1. W poniedziałek będziemy przeżywali Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny . Jest to święto obowiązkowe . Msze Święte o 7:00, 9:00, 11:00. Po każdej Mszy Świętej błogosławieństwo ziół i kwiatów. Przed każdą Mszą Święta, przed Kościołem, będzie można kupić bukiety zielne przygotowane przez koło Gospodyń Wiejskich Bogumiłowice. W tym dniu odpust w Łętowicach.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
  • W środę: Św. Jacka, prezbitera. O 17:30 modlitwa różańcowa. O prowadzenie proszę Różę Św. Klary (p. Janiny Liszki)
  • W sobotę: Św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

Tygodniowym Solenizantom, Wam Siostry i Bracia, składam z serca najlepsze życzenia z kapłańską modlitwą i zaproszeniem do Komunii św. w dniu imienin.

1. W przyszłą niedzielę – 21 sierpnia będziemy przeżywać odpust ku czci Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej , patronki parafii. Msze Święte o 07:00, 09:00 i 11:00, po której odbędzie się procesja eucharystyczna. Składka przeznaczona będzie na cele parafialne (czyszczenie kostki). Zachęcamy do udziału w sumie odpustowej. Prosimy przygotować poczty sztandarowe. Prosimy osoby, które noszą feretrony o przybycie na sumę. Zachęcamy rodziców, aby przyprowadzili dzieci do sypania kwiatów oraz dzwonienia w czasie procesji. Prosimy również dzieci, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej, aby w swoich strojach uczestniczyły we Mszy świętej o godz. 11.00.
  2. Spowiedź przed Uroczystością Odpustową w sobotę (20 sierpnia) od 16:30 do 18:00. Zachęcamy do przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania.
  3. Zachęcamy do wzięcia udziału w parafialnej Pielgrzymce do Sanktuariów południowo-wschodniej Polski, która odbędzie się 10 września. Zapisy w zakrystii.
  4. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i ofiary na kwiaty w kwocie 100 zł. Pracowali: Maria Lech, Anna Iwanek, Krzysztof Widzisz, Grzegorz Marszałek. Do pomocy w sprzątaniu w tym tygodniu zapraszam Państwa: Kurleto, Kulpa, Kutek, Wojtas, Zelek.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Promyczka Dobra dla najmłodszych. Można również nabyć kalendarze Gościa Niedzielnego na 2023 rok. Cena 10 złotych.