1. Dziękuję za przygotowanie i za udział w uroczystości odpustowej.
  2. Bóg zapłać za ofiary na monitoring - 3282zł
  3. W poniedziałek – św. Augustyna, bpa i dra Kościoła
  4. We wtorek – wsp. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela
  5. W środę - o prowadzenie różańca proszę Różę św. Dzieci fatimskich p. Zofii Solak
  6. W I piątek – Dzień Modlitwy o Ochronę Stworzenia; rocznica wybuchu II wojny światowej; odwiedziny chorych od 16.00, spowiedź od 17.00, zachęcam do spowiedzi dzieci i młodzież z okazji rozpoczęcia roku szkolnego
  7. W I sobotę – nabożeństwo wynagradzające po Mszy św. o 07.00; Apel o 21.00.
  8. Niedziela – Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00. Członkowie Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na utrzymanie cmentarza
  9. Dziękuję p. Marcinowi za skoszenie trawy na cmentarzu.
  10. Dziękuję za sprzątanie kościoła, kwiaty i ofiarę 50zł. Pracowali: Anna Czyż, Teresa Romańska, Iwona Mendel, Marcin Solak, Bogumiła Nalezińska.
    Do sprzątania kościoła proszę kolejne rodziny: Białas, Padło, Gubernat, Oćwieja, Madej.
  12. Jak już informowałem, po konsultacjach z Radą Parafialną, przygotowujemy się do prac mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa kościoła, parkingu oraz cmentarza poprzez instalację monitoringu. Została wykonana wycena kosztów: dla budynku kościoła – 6600zł; dla parkingu i otoczenia kościoła – 22000zł; dla cmentarza – 6100zł. Łączny koszt wynosi prawie 35000zł. Do tej pory na ten cel zebrano 6430zł co stanowi 18% wartości inwestycji. Ofiary można składać do kopert lub na konto z zaznaczeniem „ na monitoring“. Pragniemy w możliwie szybkim tempie ropocząć prace. Bóg zapłać za dotychczas złożone ofiary.

Konrad Pajdo, s. Piotra, ur. 1993, zam. Bogumiłowice
​​​​​​​Barbara Kempkiewicz, c. Krzysztofa, ur. 1994, zam. Szyce