1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na pokrycie kosztów czyszczenia kostki. Dziękuję za ofiary na kwiaty, również ofiary na konto parafialne.
  2. W poniedziałek – Najśw. Imienia Maryi
  3. We wtorek – św. Jana Chryzostoma, bpa i dra Kościoła
  4. W środę – święto Podwyższenia Krzyża Świętego; o 17.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej; po Mszy św. spotkanie dla ministrantów i lektorów
  5. W czwartek – NMP Bolesnej
  6. W piątek – św. Korneliusza, papieża i Cypriana, bpa, męczenników; na Mszę św. i spotkanie zapraszam kandydatów do bierzmowania z klasy 7 i 8 z rodzicami.
  7. W sobotę – św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, bpa
  8. W niedzielę – Msze św. o 07.00, 09.00 oraz o 11.00; zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski w Krakowie i Tarnowie; Dzień Środków Społecznego Przekazu – z tej racji w dzisiejszym Gościu Niedzielnym i Niedzieli znajdziemy poradnik dla rodziców: Dzieci w wirtualnej sieci , o tym, jak nauczyć dzieco rozsądnie korzystać ze smartfona oraz internetu.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz ofiarę na kwiaty 80zł. Pracowali: Krzysztof Boryczka, Katarzyna Gdowska, Bernadeta Zając, Iwona Dulian.
  10. Do pomocy w sprzątaniu w tym tygodniu zapraszam rodziny: Czyż, Mendel, Solak, Romańscy, Nalezińscy.
  11. Z naszej wspólnoty odeszła +Anna Niedojadło – zamówiono 12 intencji od uczestników pogrzebu; oraz +Józefa Jachimek – pogrzeb dzisiaj o 15.00 w kaplicy na cmentarzu w Wierzchosławiach.
  12. 8 września nasz rodak, kleryk Kamil Dżalak złożył śluby wieczyste w Zgromadzeniu Oblatów Maryi Niepokalanej w Obrze. Modlimy się i życzymy wielu łask Bożych oraz wytrwałości na drodze do święceń diakonatu w maju 2023, a potem święceń kapłańskich. Gratulujemy rodzicom i bliskim.