1. Zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych w dni powszednie o 17.30.
  2. W poniedziałek – św. Łukasza Ewangelisty
  3. We wtorek – bł. Jerzego Popiełuszki; różaniec prowadzi Róża p. Zofii Solak
  4. W środę – św. Jana Kantego, kapłana; różaniec prowadzi grupa Dzieci ze Szkoły Podstawowej; spotkanie LSO
  5. W czwartek – bł. Jakuba Strzemię, biskupa; różaniec prowadzą Ministranci
  6. W piątek – św. Jana Pawła II, papieża; z racji uroczystości w całej Małopolsce – nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych; różaniec prowadzi Akcja Katolicka
  7. W sobotę – św. Józefa Bilczewskiego, biskupa; różaniec prowadzi Róża św. Teresy p. Krystyny Bodzioch; o 11.00 spotkanie DSM
  8. W niedzielę – Światowy Dzień Misyjny; rozpoczęcie tygodnia misyjnego; składka na Misje. Msze św. o 09.00, 11.00 i 16.00. Różaniec o 15.30
  9. Dziękuję za ofiary na ogrzewanie kościoła 3880zł i na Dzieło Nowego Tysiąclecia – 770zł. Kandydatom do bierzmowania dziękuję za pomoc w zbiórce.
  10. Dziękuję za sprzątanie w kościele i ofiarę 110zł. Pracowali: Grażyna Maziarz, Halina Zorek, Piotr Habiński, Bożena Dzierwa, Janina Kozioł
  11. Do pomocy w sprzątaniu proszę rodziny: Mirek, Sowa, Archaccy, Bogusz, Iwaniec.
  13. W Domu rekolekcyjnym „Opoka” w Starym Sączu odbędą się rekolekcje  dla osób uzależnionych, wychodzących z uzależnienia oraz ich rodzin. Rekolekcje są przeznaczone dla osób doświadczających trudu uzależnienia alkoholowego oraz od innych używek i zachowań. Podczas rekolekcji będzie możliwość spotkania z terapeutą - specjalistą od uzależnień oraz osobami, które już przeszły drogę wyjścia z nałogu. Termin rekolekcji: 12-14 listopada 2021 r. Szczegóły na plakacie lub na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu domu rekolekcyjnego.