1. Bóg zapłać za ofiary na uczelnie katolickie 153 zł i za ofiary składane na utrzymanie cmentarza.
  2. W poniedziałek – św. Kosmy i Damiana, męcz.
  3. We wtorek – św. Wincentego a Paulo, kapłana
  4. W środę – św. Wacława, męcz.; o prowadzenie różańca o 17.30 proszę różę św. Dzieci Fatimskich p. Zofii Solak; po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów
  5. W czwartek – św. Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała
  6. W piątek – św. Hieronima, kapłana i dra Kościoła
  7. W I sobotę – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i dra Kościoła; Msza św. o 7 z nabożeństwem wynagradzającym oraz o 18.00; Apel o 21.00; 6 rocznica śmierci ks. Wiesława; spotkanie DSM o 10.30
  8. W niedzielę – Msze św. o 09.00, 11.00 oraz o 16.00.
  9. Rozpoczynamy październik, miesiąc różańca świętego. Zapraszam do wspólnej modlitwy o 17.30 w dni powszednie, a o 15.30 w niedziele. Grafik prowadzenia modlitwy przez poszczególne grupy znajduje się na tablicy ogłoszeń.
  10. Dziękuję za sprzątanie kościoła. Pracowali: Elżbieta Białas, Anna i Zofia Oćwieja, Wojciech Padło, Barbara Gubernat.
  11. Do pomocy w sprzątaniu w tym tygodniu zapraszam rodziny: Madej, Kosteccy, Strojny, Strojny, Piszczek.
  12. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego . Znajdziemy m.in. artykuł o wierze i niewierze ludzi młodych. Polecam też audycje Studium Biblijnego w Radio RDN w każdą niedzielę o godz. 18.10 oraz w poniedziałki o godz. 22.00. Teksty oraz pliki dźwiękowe z wykładami będą zamieszczane na stronach internetowych Tarnowskiego Gościa Niedzielnego oraz Radia RDN.
  13. Podejmując inicjatywę Koronka Świata na ulicach miast 2022 z obrazem Jezusa Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza w środę 28 września o godz. 15.00 swoich członków oraz wszystkich Parafian do wspólnej modlitwy przy Figurze Najświętszego Pana Jezusa i Matki Bożej Wspomożenia Wiernych na Zatorzu. Uczestników prosimy o zabranie obrazów Jezusa Miłosiernego.