1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych oraz do prowadzenia modlitwy, w dni powszednie o 17.30, w niedziele o 15.30.
  • ​​​​​​​​​​​​​​8 niedziela  - Róża św. Faustyny p. Marii Kluzy
  • 9 poniedziałek  -  Róża św. Rity p. Wandy Zając
  • 10 wtorek - Róża p. Tomasza Oćwieji
  • 11 środa - Róża św. Klary p. Janiny Liszki
  • 12 czwartek - Lektorzy
  • 13 piątek Rodzice i dzieci przed I Komunią Św.
  • 15 niedziela - Róża św. Dzieci Fatimskich p. Zofii Solak
  1. W poniedziałek – św. Dionizego i Towarzyszy, męcz.
  2. W środę - św. Jana XXIII; po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów
  3. W czwartek – bł. Jana Beyzyma
  4. W piątek – bł. Honorata Koźmińskiego. Na Mszę św. i spotkanie zapraszam dzieci z klasy 3 wraz z rodzicami;
  5. W sobotę – św. Małgorzaty Marii Alacoque; Dzień Nauczyciela
  6. Niedziela – Msze św. o 09.00, 11.00 i 16.00. Dzień Papieski; zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia
  7. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na ogrzewanie.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarowane kwiaty oraz 120zł. Pracowali: Anna Mirek, Magdalena Sowa, Mariusz Iwaniec, Bogumiła Archacka, Beata Bogusz.
  9. Do sprzątania kościoła proszę kolejne rodziny: Kukla, Góral, Waleccy, Kaimowicz, Kumięga.
  10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. artykuł o najmłodszym profesorze w historii Polski. Jest także Promyczek Dobra.
  11. Od 13 października w polskich kinach można obejrzeć film Oblicze Jezusa, o cudownych wizerunkach twarzy Jezusa.