1. Zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych w dni powszednie o 17.30.
  2. Dziękuję za ofiary na ogrzewanie kościoła i za ofiary na utrzymanie cmentarza. 66 rodzin złożyło 2995zł. Dziękuję członkom Rady Parafialnej za przeprowadzenie zbiórki. Dziękuję też za dzisiejszą zbiórkę na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. W poniedziałek – św. Jana XXIII, papieża
  4. We wtorek – św. Jana Beyzyma, kapłana; o prowadzenie modlitwy proszę Różę p. Bronisława Chalcarza
  5. W środę – bł. Honorata Koźmińskiego; spotkanie ministrantów i lektorów; o prowadzenie modlitwy proszę DSM
  6. W czwartek – św. Małgorzaty Marii Alacoque; Dzień Edukacji Narodowej
  7. W piątek – św. Teresy od Jezusa, dziewicy i dr Kościoła; o prowadzenie modlitwy proszę młodzież; po Mszy św. spotkanie formacyjne
  8. W sobotę – św. Jadwigi Śląskiej; o 11 spotkanie DSM; o prowadzenie modlitwy proszę Różę p. Małgorzaty Pikul
  9. W niedzielę – Msze św. o 09.00, 11.00 i 16.00. Różaniec o 15.30 prowadzony przez parafialny oddział Caritas
  10. Dziękuję za sprzątanie w kościele. Pracowali: Maria Skrzypczak, Marta Borowiec, Janina Misiewicz, Małgorzata Swoboda, Stanisława Stolarz, Marta Brzeziak, Ewelina Fudalej. Dziękuję za zakupione kwiaty wyżej wymienionym oraz: Helenie Czyż, Jadwidze Owsiance, Józefowi i Małgorzacie Sęk, Mateuszowi Karpielowi.
  11. Do pomocy w sprzątaniu proszę rodziny: Maziarz, Zorek, Habińscy, Dzierwa, Kozioł.
  13. W gablocie jest ogłoszenie Urzędu Gminy
  14. 23.10 (sobota) w godzinach 10.00 -14.00 w Zabawie odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Róż Różańcowych. Chętnych na wyjazd proszę o zgłoszenie się w zakrystii.