1. Zapraszam do modlitwy za zmarłych – różaniec z wypominkami dziś o 15.30, a do środy o 17.30.
  2. W tym okresie możemy zyskać odpust zupełny za zmarłych za modlitewne nawiedzenie cmentarza pod zwykłymi warunkami: stan łaski, Komunia św., modlitwa w intencjach papieża; wyzbycie się przywiązania do grzechu.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone przy wypominkach.
  4. W środę - św. Elżbiety od Trójcy Przenajświętszej; spotkanie ministrantów i lektorów
  5. W czwartek – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  6. W piątek – św. Leona Wielkiego, papieża i dra Kościoła; spotkanie dla rodziców i dzieci z klasy 3.
  7. W sobotę - św. Marcina z Tours, bpa; Msza święta za Ojczyznę z racji Dnia Niepodległości
  8. Niedziela – Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zmiana tajemnic różańca; składka na monitoring; zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie“.
  9. Rodzina Marcina Sumary z Brzeska dziękuje za złozone ofiary na leczenie – 1224zł.
  10. Dziękuję za sprzątanie kaplicy na cmantarzu i kościoła oraz ofiarę na kwiaty 140zł. Pracowali: Marzanna Sumara, Małgorzata Ciesielska, Dorota Pajdo.
  11. Do sprzątania kościoła proszę kolejne rodziny: Kołton, Siudut, Bak, Boryczko, Nowak.
  13. Z naszej wspólnoty parafianej odszedł śp. Paweł Babicz. Zamówiono 12 intencji od uczestników pogrzebu. Wykaz intencji, które odprawi ks. Jan Nalepa znajduje się na tablicy ogłoszeń.

+PAWEŁ BABICZ – Msze św. poza parafią

• od Zofii, Krystyny i Krzysztofa Flądro
  • od Lidii i Tomasza Filar
  • od kolegi Janusza Sikorskiego z rodziną