• Zachęcam do udziału w Adoracji Pana Jezusa w dniu dzisiejszym między Mszami św. i do godziny 15.00.
  • Dziś Światowy Dzień Ubogich – z tej racji możemy nabyć chlebki miłosierdzia jako symbol jedności i pomocy osobom będącym w potrzebie. Ofiara to 9zł.
  • W poniedziałek – św. Rafała Kalinowskiego
  • We wtorek – wsp. Ofiarowania NMP
  • W środę – św. Cecylii, patronki organistów i śpiewu kościelnego; o prowadzenie różańca proszę róże św. Faustyny p. Marii Kluzy; po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów
  • W czwartek – św. Klemensa I
  • W piątek – św. andrzeja Dung-Laca i Towarzyszy, męcz.
  • W sobotę - św. Katarzyny Aleksandryjskiej, patronki kolejarzy
  • Niedziela – Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, patronalne święto LSO, KSM i AK. Ofiarami na tacę chcemy wesprzeć budowany kościół św. Jana Chrzciciela w Nowym Sączu Porębie.
  • Bóg zapłać za ofiary na monitoring, zebrano 3419zł i za ofiary do puszki na „Kościół w potrzebie“ – 1085zł
  • Dziękuję za wyczyszczenie pieca w kościele, za wywiezienie liści i skoszonej trawy.
  • Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz ofiarę 120 zł na kwiaty. Pracowali: Katarzyna Rajewska, Anna Podraza, Wioleta Podraza, Łukasz Wojtowicz.
  • Do sprzątania kościoła proszę kolejne rodziny: Drogoś, Zając, Sobarnia, Jałocha, Łuszpak.
  • Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  • Biskup tarnowski zaprasza wszystkich członków parafialnych rad duszpasterskich na II Forum, które odbędzie się 25 listopada w Arenie Jaskółka w Tarnowie-Mościcach.
  • W programie: konferencje, Adoracja, skromy posiłek oraz Msza św. Rozpoczęcie o godz. 09.00, zakończenie o godz. 14.00. Udział jest bezpłatny, ale po zakończeniu będą zbierane ofiary na pokrycie kosztów organizacji. Zapisy na stronie kwestionariusz.diecezja.tarnow.pl