1. Zachęcam do zyskiwania odpustu zupełnego za zmarłych przez cały listopad za modlitwę na cmentarzu pod zwykłymi warunkami:
  • Stan łaski uświęcającej
  • Komunia święta
  • Modlitwa w intencjach Ojca Świętego
  • Wyzbycie się przywiązania do grzechu
  1. Dziękuję tym, którzy znaleźli czas na Adorację Pana Jezusa w piątek.
  2. W poniedziałek – św. Cecylii, dziewicy męcz.
  3. We wtorek – św. Klemensa I, pap. męcz.
  4. W środę – św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy, męcz.; o prowadzenie różańca o 16.30 proszę Różę św. dzieci fatimskich (Zofii Solak); spotkanie ministrantów i lektorów po Mszy świętej
  5. W czwartek – św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziew. męcz.
  6. W piątek po Mszy św. – spotkanie Parafialnego Zespołu SynodalnegoW sobotę – spotkanie DSM o 10.30
  7. W niedzielę Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00. I niedziela Adwentu. 12 rocznica święceń biskupich bpa Andrzeja Jeża.
  8. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie parafii: 1970zł. Ks. Janusz Michalik, proboszcz parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Nowym Sączu dziękuje za ofiary na budowę kościoła: 1505zł i 5euro. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary do puszek na wsparcie parafii przygranicznych, a paniom z Caritas za pomoc w zbiórce.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i 90zł na kwiaty. Pracowali: Dorota Pajdo, Agnieszka Porada, Katarzyna Lazar.
  10. Do pomocy w sprzątaniu proszę rodziny: Bąk, Bąk, Tukacz, Kołton, Siudut.
  11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W GN znajdziemy płytę DVD z filmem o życiu ks. Jana Machy, beatyfikowanego wczoraj w Katowicach.
  12. Przypominam, że w procesji do Komunii Świętej w pierwszej kolejności podchodzą osoby przyjmujące Ciało Pańskie na rękę i spożywają Je w obecności kapłana.