1. W naszej parafii skończyliśmy Biały Tydzień. Bóg zapłać rodzicom za duchowe towarzyszenie dzieciom i wspólną modlitwę.
  2. Czas Komunii św. wielkanocnej kończy się za tydzień w niedzielę.
  3. W czerwcu nabożeństwa ku czci Serca Jezusa będą po Mszy św.
  4. W poniedziałek – NMP Matki Kościoła
  5. We wtorek – bł. Zbigniewa Strzałkowskiego
  6. W środę – św. Jadwigi Królowej; o prowadzenie różańca o 17.30 proszę różę św. Jana Pawła II p. Bogumiły Archackiej; spotkanie ministrantów i lektorów po Mszy św.
  7. W czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  8. W piątek – na Mszę św. zapraszam kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klasy VII; o 19 ostatnie spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego – serdecznie zapraszam
  9. W sobotę – św. Barnaby Apostoła; o 10.30 spotkanie DSM
  10. W niedzielę – Uroczystość Najświętszej Trójcy. Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00; zmiana tajemnic; składka na cele parafialne; zbiórka do puszek na uniwersytety katolickie.
  11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny z płytą DVD, a także Promyczek Dobra.
  12. Dziękuję za sprzatanie kościoła i ofiarę 80zł na kwiaty. Pracowali: Iwona Skóra, Małgorzata i Grzegorz Moskal, Anna i Piotr Bieś, Mateusz Wroński
  13. Do pomocy w sprzątaniu tym tygodniu zapraszam rodziny: Zaucha, Jurczak, Zabawscy, Piwowarski.
  14. Intencje mszalne przekazane ks. Piotrowi Kluzie są na tablicy ogłoszeń.
  15. Akcja Katolicka dekanatu Wojnicz organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 18 czerwca. Zapraszamy członków Akcji i wszystkich chętnych. Zapisy w zakrystii i u prezesa parafialnego oddziału Akcji Katolickej.